مدیریت محتوای سایت

داشتن وب سایت به تنهایی نمی تواند در هر طراحی سایت کارامد داشته باشد . زیرا مهمترین امر پس از طراحی قالب سایت محتوای به روز و مفید برای سایت است.چرا که امروزه بیشتر افراد با جستجوی محتوای خود به دنبال خدمات مورد نیاز خود در وب سایت ها می گردند.

تعریف مدیریت و یا محتواگذاری

چیدمان تصاویر،مطالب مرتبط و مفید ، لینک گذاری و نگارش بر اساس اصول سئو را محتواگذاری می نامند. البته محتوا گذاری هم به صورت سئو بیس وهم و معمولی وجود دارد که بر اساس نیاز شرکت ها توسط تیم حرفه ای و بر اساس استانداردهای گوگل نوشته می شود. نوشتن محتوای اصولی علاوه بر مفیدبودن وب سایت شما سبب افزایش بازدید سایت و در نهایت جذب مشتری می شود. گوگل نیز بر اساس آخرین تغییرات در الگوریتم های خود محتوای سایت را از اصلی ترین موارد در سئو و بهینه سازی سایت معرفی کرده است

هزینه مدیریت محتوا و محتواگذاری سایت

هزینه محتواگذاری بر اساس میزان محتوای و تعداد آنها است و طی تماس باکارشناسان و مشخص شدن تعداد صفحات محتویات شما در نظر گرفته میشود.کارشناسان با به کارگیری اصول مهم در محتواگذاری سایت و رعایت اصول بهینه سازی و سئو سبب بهبود وضعیت سایت شما در موتورهای جستجوگر شده و بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر موارد ذکر شده می توانید از پکیج های مقرون به صرفه ما برای تولید محتوا استفاده نمایید.