طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه با در دسترس بودن اینترنت برای عموم بیشتر مردم بسیاری از کارهای خود را با استفاده از اینترنت انجام

می دهند. استفاده از تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت روز به روز در حال رشد است و بیشتر شرکت ها وسازمان ها راغب به طراحی سایت و  تولید اپلیکیشن اختصاصی برای خود هستند. با توجه به اینکه نرم افزارهای موبایل اختصاصی کیفیت بالایی نسبت به طراحی نسخه موبایل وب دارند و دسترسی کاربران به خدمات را بسیار آسانتر کرده اند لذا    طراحی اپلیکیشن موبایل طرفداران زیادی پیدا کرده است.

انواع اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل می تواند بر پایه سیستم عامل اندروید باشد که اپلیکیشن اندروید نامیده می شود و . یا سیستم عامل ios که این اپلیکیشن IOS یا اپلیکیشن اپل نامیده می شود. برای سایر سیستم عامل ها مانند بلک بری، جاوا، سیمبین و غیره نیز اپلیکیشن هایی بر اساس نوع سیستم عامل آنها طراحی شده است. توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل، همانطور که سعی کرده اند براساس دستگاه های مختلف ورژن های متفاوتی از نرم افزار را ارائه دهند، برای سیستم عامل های مختلفی که ممکن است بر روی موبایل به کار رود تلاش می کنند به ساخت و طراحی ورژن های مختلفی از یک اپلیکیشن موبایل بپردازند. اپلیکیشن موبایل در هر حوزه ای مانند بانک های مختلف، بیمه، اسنپ و سایر    خدمات در تسریع امور و انجام خدمات .اینترنتی توانسته است از رقبای خود پیشی گیرد.

هزینه  طراحی اپلیکیشن موبایل

هزینه  طراحی اپلیکیشن موبایل به بسیاری از عوامل بستگی دارد. هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل با توجه به امکانات و خدماتی که از آنها انتظار می رود متفاوت است. برای مثال این هزینه برای یک بانک با کلیه خدمات واریز و پرداخت و همچنین تراکنش ها و غیره با یک رستوران کوچک و با با یک منو ساده بسیار متفاوت است. کارشناسان طراحی اپلیکیشن اندروید و ios راه وب آماده ارائه مشاوره های لازم جهت تولید نرم افزار موبایل با کیفیت مناسب و همچنین ارائه راهکارهای تجربه کاربری در جهت ساده سازی فرآیندها و بهبود آنها در اپلیکیشن موبایل هستند.