سئو

سئو یا seo برگرفته از واژه Search Engine Optimization است که به مهنای بهینه سازی برای

موتورهای جستجو گر و نمایش وب سایت بر اساس جستجوهای کاربران در صفحات برتر است. در حقیقت سئو (SEO) و یا بهینه جهت بالارفتن رتبه سایت در موتورهای جستجوگر می باشد که اعمال مجموعه ای از فرآیندها و عملیات و تکنیک ها روی سایت است که همگی در جهت بالارفتن رتبه گوگل، افزایش بازدید و آمار سایت حائز اهمیت است. از آنجائیکه امروزه بیشتر مردم برای نیازهای خود مانند خرید، فروش و معرفی خدمات خود از اینترنت استفاده می کنند سئو سایت امری ضروری برای هر شرکت و هر فعالیتی به شمار می رو

سئو

چرا سئو

سئو سایت راه حل رسیدن به صفحات برتر در هر نتایج جستجو شده در موتورهای جستجوگر است و کاربران را به سوی سایت شما هدایت خواهد کرد. بنابراین بالارفتن رتبه سایت، افزایش آمار بازدید،معرفی و در نهایت جذب مشتری دنیای اینترنت از اهداف سئو است.

تیم تخصصی سئو راه وب با در نظرگرفتن اصول و قوانین بهینه سازی و سئو و همچنین با دانش و تجربه در حوزه طراحی سایت و سئو سایت شما را در بالاترین نتایج جستجو موتورهای جستجوگر به نمایش می گذارد.

چرا  راه وب؟

طراحی سایت تخصصی ما بر اساس متد های نوین طراحی سایت و سئو روز می باشد که از همان ابتدا براساس الگوریتم های گوگل و نسخه های ریسپانسیو و قالب سئو بیس طراحی شده و خیلی سریع تر شما را بر اساس کلمات مورد نظرتان به سوی صفحات برتر می رساند.

الگوریتم های گوگل و سئو سایت

گوگل بر اساس الگوریتم های خاصی سایت ها را در رتبه بندی قرار می دهد. در ذیل برخی از الگوریتم های مهم گوگل را نام می بریم.

الگوریتم پاندا

این الگوریتم که برای جلو گیری از کپی کردن مطالب سایت های دیگر به کار برده می شود به شناسایی محتویات سایت های کپی می پردازد.الگوریتم پاندا یکی از فاکتورهای مهم در سئو سایت به شمار می رود.

الگوریتم کبوتر

یکی دیگر از الگوریتم های مهم سئو،گوگل الگوریتم کبوتر است این الگوریتم به بررسی کلمات کلیدی و محتویات وب سایت ها می پردازد و بر اساس کلمات کلیدی جستجو شده کاربر را به صفحه مورد نظر هدایت کی کند

الگوریتم پنگوئن

الگوریتم پنگوئن از جمله الگوریتم های مهم گوگل است که در رتبه بندی سایت ها تاثیر بسیاری دارد. این الگوریتم وظیفه شناسایی لینک های نا معتبر دارد در حقیقت لینک های نامعتبر و اسپم را شناسایی می کند.

الگوریتم مرغ مگس خوار

این الگوریتم به تجزیه و تحلیل عبارات مورد جستجو کاربر پرداخته و نتایج بهتری را به کاربران نمایش می دهدالگوریتم مرغ مگس خوار  در سئو سایت بسیار اهمیت دارد.